Kryta laweta plandekowa

Kryta laweta plandekowa to rozwiązanie świetnie sprawdzające przy transporcie aut, ale też maszyn budowlanych. Plandeka doskonale chroni przewożony sprzęt, czy to przed deszczem, czy promieniowaniem słonecznym, czy wreszcie nagłymi skokami temperatur powietrza. Powłoka zakrywające sprzęt pozwala także na dyskretne przewożenie aut, których właściciele nie życzą sobie wystawiać ich na publiczny widok....

Oferujemy kryte lawety plandekowe w praktycznie wszystkich wymiarach. Budujemy zestawy standardowe, dostosowane do najczęściej występujących parametrów lawet, ale też rozwiązania o oryginalnym kształcie i nietypowej kubaturze. Dodatkowo zapewniamy też możliwość pełnej personalizacji oferowanych zestawów. Mowa tu zarówno o kwestiach czysto wizerunkowych, plandeka może bowiem zostać pokryta nadrukiem o dowolnej treści, jak i praktycznych. Kryte lawety plandekowe można na przykład doposażyć w dodatkowe drzwi boczne i włazy inspekcyjne oraz okienka. Jak zatem widać, kryta laweta plandekowa to rozwiązanie, które można dostosować do dowolnych, indywidualnych wymogów.

 

Zamknięta laweta kontenerowa

Innym oferowanym Państwu rozwiązaniem jest zamknięta laweta kontenerowa. Lawety kontenerowe świetnie sprawdzają się przy transporcie samochodów oraz maszyn budowlanych, ale też innych, nietypowych gabarytów. Kontener chroni przewożone maszyny przed oddziaływaniem niekorzystnych czynników atmosferycznych, ale też dodatkowo zabezpiecza na wypadek przykrych zdarzeń w ruchu drogowym, by wspomnieć ewentualne stłuczki.

 

Zamknięta laweta kontenerowa to doskonałe rozwiązanie do przewożenia aut szczególnie wartościowych i rzadkich. Kontenery służą na przykład do transportu aut wyścigowych i rajdowych, motocykli żużlowych, pojazdów zabytkowych i innych maszyn o znacznej wartości. Jeśli więc poszukują Państwo specjalistycznej zamkniętej lawety kontenerowej, zachęcamy do kontaktu z naszymi ekspertami.