KEGGER | O nas, czyli kilka słów o firmie

Kilka słów o firmie...

Firma

Początki firmy Kegger sięgają 2009 roku, kiedy to wąska grupa ludzi operująca na rynku handlu samochodami osobowymi, zebrała się pod wspólnym hasłem stworzenia zabudowy typu autotransporter innej niż wszystkie. Przyświecały nam jasne cele: jakość, lekkość, wytrzymałość. Od samego początku zapragnęliśmy zaprojektować i wdrożyć do produkcji masowej zabudowę, która wyjdzie naprzeciw najbardziej wymagającym klientom. Tak powstała koncepcja, której realizacja i ciągłe doskonalenie trwa do dzisiaj.Po dziesięciu latach intensywnych pracy, jesteśmy w miejscu które można uznać za satysfakcjonujące, ale nie dla nas... Kegger każdego dnia podnosi swoją poprzeczkę i w każdym momencie pracy, począwszy od fazy projektowej przez kolejne etapy aż do osiągnięcia produktu końcowego, stara się udoskonalać swoje dzieło. Było kilka przełomowych momentów w naszej historii. Zdecydowanie dwa z nich, należy uznać za najważniejsze. Pierwszy to decyzja o budowe własnych obiektów w których możemy pracować w warunkach dla naszej konkurencji dalece nieosiągalnych, a drugi to połowa 2016 roku, kiedy to nastąpiła zdecydowana zmiana w zarządzaniu spółką i wyznaczeniu jej nowych, ambitnych celów. Dzisiaj wiemy, że wszystkie te działania, okazały się być przysłowiowym strzałem w dziesiątkę.

siedziba KEGGER

Produkcja

Usprawnienie procesu projektowego i produkcyjnego, to aktualne działania które prowadzimy, w celu zaspokojenia dynamicznie rosnącego rynku na zabudowy Kegger. Jesteśmy masowo obecni w większości krajów europejskich, z dużym powodzeniem rozwija się również nasz rodzimy rynek, wśród klientów szukających najwyższej jakości. Kolejnym krokiem który wkrótce będziemy realizować, to znaczna rozbudowa naszych dotychczasowych obiektów. Dzięki temu, poziom i jakość naszej produkcji przekroczy kolejne stopnie, jasno wyznaczane przez nasz Zarząd.

Hala KEGGER

Zespół

Każdego dnia, staramy się sprostać wymaganiom naszych wymagających klientów, bo praca z nimi, właśnie najlepiej wpływa na nasz rozwój. Jeżeli szukasz zabudowy autotransporter która ma spełnić Twoje oczekiwania, nasz kilkudziesięcio osobowy zespół zrobi wszystko aby to zrealizować. Skontaktuj się z nami. Nasz dział handlowy bez względu na kraj z którego do nas dzwonisz lub język w jakim się porozumiewasz, przygotuje dla Ciebię ofertę, będącą odpowiedzią na Twoje oczekiwania.

Zapraszamy, do usłyszenia, do zobaczenia.

Zarząd i Zespół Kegger Sp. z o.o.

Spawalnia