Autotransportery typu laweta

Transporter typu laweta to najpopularniejszy typ pojazdu do przewożenia samochodów. Służy zarówno do transportowania aut przeznaczonych do sprzedaży, jak i przewozu pojazdów, które uległy stłuczce albo poważniejszemu wypadkowi. Oferujemy transportery o zróżnicowanej wielkości oraz tonażu. Budujemy pojazdy na bazie szerokiej gamy popularnych marek samochodów dostawczych i półciężarowych. Nasze auta doskonale nadają się do przewożenia samochodów średniej klasy, ale sprawdzają się też w obrocie pojazdami ekskluzywnymi. Jeśli więc poszukują Państwo uniwersalnego transportera a typie lawety, serdecznie zachęcamy do kontaktu!

 

Autolaweta typu sport car transport

W naszej ofercie znajdą Państwo także rozwiązania sport car transport umożliwiające przewożenie samochodów sportowych. Autolaweta do transportu niskich aut pozwala bezpiecznie ładować i rozładowywać samochody o niskim zawieszeniu. Dodatkowy system zabezpieczeń i mocowania sprawia, że praca z pomocą dostarczanych przez nas rozwiązań jest wolna od zbędnego ryzyka, przez co przebiega szybciej i sprawniej. Autolaweta super car transport sprawdza się w obrocie samochodami sportowymi, ale też przy przewożeniu pojazdów nietypowych oraz niektórych modeli aut zabytkowych.

Jeśli zainteresowała Państwa nasza kompleksowa propozycja w zakresie autolawet zachęcamy do kontaktu, chętnie pomożemy dobrać rozwiązania do indywidualnych potrzeb oraz odpowiemy na dodatkowe pytania.

Zabudowy autolawety

Pojazd do przewozu samochodów można również wykonać ze zwykłego auta. Robi się to przy pomocy zabudowy autolawety. Kluczowa jest jej waga, gdyż odgrywa znaczącą rolę w prawidłowym funkcjonowaniu autotransportera. Ciężka zabudowa przekłada się na zużycie paliwa. Im cięższa, tym więcej pojazd zużywa paliwa, a tym samym koszty eksploatacji rosną. Ponadto waga zabudowy jest wliczana w masę całkowitą autolawety, co oznacza, że masywna konstrukcja może wpłynąć na liczbę transportowanych pojazdów. Gdy pojazd przekroczy dopuszczalny limit, zmniejszą się możliwości transportowe lawety. Zabudowa autotransportera to bardzo praktyczne rozwiązanie, które pozwala bezpiecznie i szybko przewozić auta, nawet o masie 3,5 tony.

Jeśli zainteresowała Państwa nasza kompleksowa propozycja w zakresie autolawet zachęcamy do kontaktu, chętnie pomożemy dobrać rozwiązania do indywidualnych potrzeb oraz odpowiemy na dodatkowe pytania.

Profesjonalne lawety sport car transport

Oferujemy profesjonalne lawety sport car transport, które ułatwiają bezpieczny odbiór auta sportowego z salonu samochodowego oraz dostawę do nabywcy pojazdu, a także transport samochodów sportowych na wystawy, czy wyścigi. Z przewozu lawetą typu sport car transport korzystają również właściciele niesprawnych pojazdów sportowych. Nasza firma wykonuje autolawety przystosowane do przewozów samochodów z niskim prześwitem. Autolawety sport car transport umożliwiają staranne zabezpieczenie pojazdów sportowych na czas transportu. Przewóz taką autolawetą to pewność, że pojazd zostanie dostarczony do miejsca docelowego w nienaruszonym stanie. Zapewniamy przejrzyste warunki współpracy i wysoki standard naszych produktów do realizacji usług typu sport car transport. Zapraszamy do nawiązania z nami współpracy!

Lawety typu super car transport

Super car transport to przewóz samochodów zabudowanymi transporterami. Lawety tego typu cieszą się uznaniem wśród właścicieli drogich aut, którzy potrzebują przetransportować luksusowe pojazdy. Posiadamy transportery o solidnej i lekkiej zabudowie, które umożliwiają przewożenie samochodów, bez narażania ich na oddziaływanie niekorzystnych czynników zewnętrznych. Jesteśmy gotowi wykonać autolawety super car transport na indywidualne zamówienie naszych klientów. Można u nas zakupić również gotowe autotransportery. Oferowane przez nas rozwiązania pozwalają zminimalizować ryzyko uszkodzenia karoserii, czy innych elementów pojazdów, a także przewozić samochody w elegancki sposób. W przypadku indywidualnych sugestii, dotyczących konstrukcji lawety typu super car transport, zapraszamy do kontaktu!